Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti.
Apstiprinot sīkdatņu lietošanu, jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Privātuma politika
Pārvaldīt

T/c Spice atklāts lielākais un plašākais zīmola "adidas" koncepta veikals Latvijā

06.08.2020

30. jūlijā ar krāšņiem klātienes un digitāliem priekšnesumiem tirdzniecības centrā “Spice” atklāts lielākais un plašākais “adidas” koncepta veikals Latvijā.

Jaunatklātais “adidas” veikals tirdzniecības centrā “Spice”, kura platība ir 304m2, ir vienīgais šāda koncepta veikals Latvijā. Tas apvieno uzreiz divas apģērbu dimensijas – sporta un ikdienas, ļaujot pircējiem iegādāties kā augstas kvalitātes produkciju fitnesam, skriešanai un citiem sporta veidiem, tā arī košas ikdienas drēbes. Tirdzniecības centrā atklātais “adidas” veikals ir tiešais franšīzes veikals, tādēļ tajā ir iespējams iegādāties ekskluzīvu produkciju.

“Esam gandarīti un priecīgi, ka mums ir pievienojies tāds pasaulē atzīts un mīlēts zīmols kā “adidas”, kas sniegs vēl labāku iepirkšanās pieredzi ne tikai sporta preču cienītājiem, bet arī ikvienam, kam patīk komforts un sportiskais stils. Mums ir prieks, ka tieši pie mums ir pieejams lielākais “adidas” koncepta veikals Latvijā, kas ļauj apmeklētājiem ieraudzīt “adidas” zīmolu jaunā gaismā. Šobrīd tirdzniecības centrā “Spice” ir plašs ekskluzīvu un kvalitatīvu zīmolu veikalu klāsts, tai skaitā arī mono zīmolu veikali ar augstas kvalitātes jaunākajām kolekcijām,” atklāj tirdzniecības centra “Spice” vadītāja Kadrija Pudova.

Sporta un atpūtas preču segments ir viens no tirdzniecības centra “Spice” apmeklētāju iecienītākajiem, tāpēc veikalu klāstu regulāri papildina jauni sporta un brīvā laika koncepta veikali. Kā minēts iepriekš, ne tik sen, pērn maijā tirdzniecības centrā "Spice" durvis vēra vaļā Baltijā lielākais “Nike” veikals – 435 m2 plašajās telpās apmeklētājiem ir iespēja iegādāties modernākos sporta apģērbus un apavus jebkurai gaumei. Tāpat, jūlijā sporta segmentu papildināja jauns zīmols “Sketchers”, kā arī tirdzniecības centrā pieejami mazumtirgotāji “Sportland” un “Sizeer” veikali.