Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu optimālu lietošanas pieredzi un tīmekļa vietnes funkcionalitāti.
Apstiprinot sīkdatņu lietošanu, jūs paziņojat, ka piekrītat izmantot sīkdatnes saskaņā ar mūsu Privātuma politika
Pārvaldīt

PAR SPICI

Laipni lūgti SPICĒ!

Mēs, Spice, nemitīgi attīstāmies un augam, lai ar jaunākajām modes un dzīvesstila tendencēm piedāvātu tev unikālu iepirkšanās pieredzi.

Ja tu jūties labi, tu arī izskaties labi.
Ja tu jūties labi, arī pasaule ap tevi kļūst labāka.
Ja vide iedvesmo, tad ir viegli justies labi.
Tādu vidi atradīsi Spicē.
Vidi, kas palīdz nonākt līdzsvarā ar sevi.
Vidi, kur satikt īstos cilvēkus, kas cels tevi augšup.
Vidi, kurā augt un uzplaukt.
Vidi, kur satiekas dzīve un stils.

Spicē mājo 219 zīmoli, kuru vidū ir populārie Zara, Massimo Dutti, H&M, Ecco, Högl, Tommy Hilfiger, Guess un arī tādi unikāli zīmoli kā Sandro, Maje, Hugo, Michael Kors, Marella, iBlues, Weekend Max Mara, Max&Co, Kiehl’s, Armani Exchange un citi.
Atsevišķā ēkā Spices teritorijā atrodas t/c Spice Home, kurā, savukārt, mājvietu raduši interjera un dzīvesstila veikali – Alan Deko, Jysk, Elkor, Bosch, Dormeo Home u.c.

Spice ir īstā vieta tiem, kas vēlas būt mūžam jauni – savās interesēs, domāšanā, jauno modes, interjera un dzīvesstila tendenču apgūšanā, kā arī dzīves baudīšanā. Mēs cienām drosmīgas izvēles un vēlmi iemācīties ko jaunu – Spice piedāvā meistarklases, streetfood festivālus, iemīļotu mūziķu koncertus un citus pasākumus, kuros rast prieku un iedvesmu.

Mūsu klienti novērtē daudzpusīgo veikalu piedāvājumu un ievērojamo pakalpojumu dažādību – par to liecina tas, ka Spici ik gadu apmeklē 10 miljoni cilvēku!

Satiec īstos cilvēkus īstajā vidē un esi, kas vēlies būt!

Spice image